Klimatyzatory Samsung

Klimatyzacja Samsung Split Katalog

Klimatyzacja Samsung Multisplit Katalog

ENG VER

Przemyślana oferta klimatyzatorów firmy Samsung pozwala z łatwością znaleźć odpowiednie urządzenie w zależności od potrzeb i przewidywanego budżetu. Od najprostszych urządzeń serii Eco i Standard przez modele Classic Plus, Premium aż po najwyższej klasy Prestige i najnowszy model Wind-Free. Większość z oferowanych urządzeń umożliwia (oprócz standardowego pilota) sterowanie klimatyzatorem za pomocą sieci bezprzewodowej.
Cechą charakterystyczną klimatyzatorów firmy Samsung jest nietypowy, trójkątny w przekroju kształt. Podstawowym modelem z tej serii urządzeń jest Classic Plus, w standardzie wyposażony w moduł Wi-Fi. Model ten dostępny jest od 2,5kW do 6,8kW mocy chłodniczej.
klimatyzacja samsung warszawa premimum
Kolejnym urządzeniem jest model Premium. W tym modelu zastosowano podwyższonej jakości (pod względem wyglądu) obudowę jednostki wewnętrznej (Crystal Gloss Design), automatyczne sterowanie poziomego i pionowego wypływu powietrza (w większości modeli klimatyzatorów w tym modelu Samsung Classic Plus żaluzje pionowe sterowane są ręcznie), oraz zastosowano moduł filtracji powietrza Virsus Doctor. Według niezależnych badań (strona 11 katalogu) Virus Doctor niemal całkowicie eliminuje z powietrza większość chorobotwórczych wirusów, bakterii i alergenów, m. in. ograniczając możliwość zarażenia wziewnego w pomieszczeniu, w którym przebywa osoba chora do absolutnego minimum. Oczywiście model ten także posiada sterowanie poprzez WiFi. Niewątpliwie jest to najciekawsze propozycja wśród klimatyzatorów Samsung uwzględniając wygląd, parametry pracy i cenę. Urządzenia serii Premium dostępne są w mocach chłodniczych 2,5kW, 3,5kW i 5kW.
klimatyzacja samsung classic warszawa
Model Prestige, flagowy model klimatyzatorów Samsung, to rozwinięcia modelu Premium. Podstawowe różnice to bardzo cicha praca (16 dB w trybie cichym, czyni ten klimatyzator niemal bezgłośnym), wyjątkowo niskie zużycie energii (klasa A+++).
klimatyzacja samsung prestige warszawa
klimatyzacja samsung prestige warszawa

Klimatyzatory Samsung objęte są dwuletnią gwarancją (sprężarka 5-letnią). Firma TARIM S.C. posiada autoryzację obejmującą instalację urządzeń klimatyzacyjnych firmy Samsung.

Pobierz katalog: Klimatyzacja Samsung Split

klimatyzacja fujitsu klimatyzacja samsungmitsubishi-klimatyzacja Daikin klimatyzacja

klimatyzacja lg

Tarim - komfort w dobrym klimacie