Klimatyzatory ścienne DAIKIN split

Daikin logo


Katalog Daikinklimatyzacja-daikin-emura-białyDaikin to wiodąca firma na światowym rynku urządzeń klimatyzacyjnych. Jej produkty dostępne są niemal w każdym zakątku globu. Założona w latach dwudziestych japońska (gdzie 40% sprzedawanych klimatyzatorów to sprzęt firmy Daikin) firma produkuje doskonałe, trwałe, słynące ze swojej niezawodności urządzenia, tak do użytku domowego, biurowego jak i przemysłowego. Klimatyzatory domowe Daikin cechuje ergonomia i zróżnicowana estetyka. Wzornictwo wzmocnione najnowocześniejszą technologią to jedna z wizytówek klimatyzatorów DAIKIN.

Z szerokiej palety klimatyzatorów Daikin do użytku domowego wyróżniają się dwa flagowe modele: Emura i Ururu Sarara. Pierwszy z nich to jeden z najbardziej ekskuzywanych klimatyzatorów: Doskonałe wzornictwo, zaawansowana technologia, wyjątkowa niezawodność. Jeżeli ktoś poszukuje produktu najwyższej klasy to Daikin Emura jest nejdnym z najlepszych wyborów.
Zapraszamy do zapoznania się z Kartą katalogową klimatyzatora Daikin Emura i filmem.


klimatyzator-daikin-ururu-sararaKlimatyzator to urządzenie potocznie kojarzone z funkcją chłodzenia. Wszystkie dostępne klimatyzatory są także ekonomicznymi źródłami ogrzewania. Wszystkie mają zainstalowane mniej lub bardziej zawansowane filtry, jednak klimatyzator Ururu Sarara firmy Daikin to zupełnie nowa jakość. Ten klimatyzator nie tylko chłodzi i grzeje, ale także kontroluje inne parametry powietrza: doskonale je oczyszcza oraz kontroluje wilgotność - nie tylko osuszając powietrze ale także, jeśli zachodzi taka potrzeba nawilżając je.
Zapraszamy do zapoznania się z kartą katalogową klimatyzatora Daikin Ururu Sarara.

Daikin oferuje nie tylko ekskluzywne urządzenia. W swojej ofercie ma równie niezawodne, niemniej z ograniczoną liczbą funkcji dodatkowych, klimatyzatory. Jest to podstawowy model Easy Inverter oraz bardziej zaawansowany Professional.
Zapraszamy do poznania Karty katalogowowej klimatyzatora Daikin Easy Inverter
Zapraszamy do poznania Karty katalogowowej klimatyzatora Daikin Professional

Przedstawione powyżej urządzenia to jedynie wycinek najbardziej popularnych i najbardziej zaawansowanych klimatyzatorów Daikin. Jeżeli poszukują Państwo innych rozwiązań zapraszam do poznania Katalogu Klimatyzatorów Daikin.

rrr


klimatyzacja fujitsu klimatyzacja samsungmitsubishi-klimatyzacja Daikin klimatyzacja

klimatyzacja lg