Klimatyzatory Mitsubishi

Klimatyzatory Mitsubishi to połączenie legendarnej niezawodności, doskonałych parametów pracy i niebanalnego wzornictwa.
Mitsubishi to szeroka gama urządzeń, wśród których każdy znajdzie produkt, jakiego poszukuje: od standardowych, inwerterowych urządzeń serii MSZ-HJ, które, przy bardzo korzystnej cenie, sprawdzą się w każdym mieszkaniu, po klimatyzatory dedykowane do zastosowań technicznych takie jaka seria PKA-RP, skonstruowana, aby niezależnie od warunków pracować przez 365 dni w roku, 24 godzny każdego dnia.
Klimatyzatory Mitsubishi to także świetny design, jak chociażby w urządzeniach serii ZEN (MSZ-EF) czy najwyższej klasy seria MSZ-FD.
To tylko nieliczne przykłady szerokiej gamy produktów Mitsubishi. W ofercie tej japońskiej firmy znajdą Państwo wszelkiego typu urządzenia: kliamtyzatory ścienny, przysufitowe, kanałowe, przypodłogowe, osuszczacze, nagrzewnice czy rekuperatory.
Wybór Mitsubishi to pewne zadowolenie klienta.
Firma TARIM S.C. prowadzi sprzedaż urządzeń Mitsubishi także w systemie ratalnym.
Klimatyzatory Mitsubishi objęte są 5-letnią gwarancją.

Pobierz katalog: Klimatyzacja MitsubishiMitsubishi seria ZEN

Karta katalogowa

Klimatyzatory serii ZEN (MSZ-EF) to doskonałe połączenie nipowtarzalnego wyglądu z doskonałymi parametrami pracy. Urządzenia te są ciche i charakteryzują się wyjątkowo niskim zużyciem prądu (EER powyżej 4,5). Oferowane są w trzech wykończeniach: czarnym, srebrnym i białym.

klimatyzatory mitsubishi zen

Pobierz katalog: Klimatyzacja MitsubishiMitsubishi seria MSZ-HJ

Karta katalogowa

Klimatyzatory serii MSZ-HJ to podstawowy model urządzeń klimatyzacyjnych Mitsubishi. Atrakcyjna cena łączy się z charakterystyczną dla Mitsubishi niezawodnością. To urządzenie przeznaczene dla wszystkich tych, którzy poszukują niedrogiego urządzenia o dobrych parametrach pracy (głośność, zużycie energii elektrycznej)

klimatyzator mitsubishi msz-hj

klimatyzacja fujitsuklimatyzacja samsungmitsubishi-klimatyzacjaDaikin klimatyzacja

klimatyzacja lg