Klimatyzatory Whirlpool to rozwiązanie dla wszystkich, którzy szukają urządzeń renomowanych firm w przystępnych cenach. Whirlpool oferuje zarówno jednostki Split - ścienne, kasety i przypodłogowo-podstropowe, a także Multisplit: systemy z dwoma lub trzema urządzeniami wewnętrznymi. Oferta Whirlpool, ze względu dostępne moce urządzeń, skierowana jest przede wszystkim do odbiorców indywidualnych, jedynie kilka urządzeń (kasety, przypodłogowo-podstropowe) o zwiększonej mocy (do 14 kW) przystosowane są do zastosowań w większych pomieszczeniach.

Pobierz katalog klimatyzatorów WhirlpoolWhirlpool oferuje klimatyzatory ścienne wykonane tak w technologii ON/OFF jak i Inverter. Najbardziej zaawansowane technicznie, energooszczędne i posiadające szeroki zestaw filtrów, w tym filtr plazmowy, to klimatyzatory serii Premium Inverter Maxi 360°, modele o symbolach AMD 051 i AMD 052.
whirlpool-amd-51


Nie tak zaawansowany technicznie jak modele AMD 051 i AMD 052 jest AMD 041. Wykonany w technologii inwerter, jest odpowiednim rozwiązaniem dla osób poszukujących klasycznego klimatyzatora w przystępnej cenie. Klimatyzator Whirlpool AMD 041 wyposażony jest w odpowiedni zestaw funkcji i filtrów, a jego energooszczędność jest tylko nieznacznie niższa niż porównywalny pod względem mocy AMD 051.
whirlpool-amd-041


Klimatyzatory to urządzenia podnoszące komfort życia. Jednak normalne, białe urządzenie nie zawsze pasuje do wnętrza. Wiele firm stara się uzupełnić swoje oferty o klimatyzatory odbiegające kształtem lub kolorem od klasycznych urządzeń. Stąd Emura firmy Daikin, Art Cool i Art Cool Galeria firmy LG. Whirlpool nie eksperymentując z kształtem proponuje klimatyzatory w kolorze srebrnym: Inwertery AMD 996, AMD 998 i AMD 009 linii Design, o mocach chłodniczych 2,5, 3,5 i 5 kW.
whirlpool=amc-996


Klimatyzatory Inverter zużywają mniej prądu i charakteryzują się bardziej elastyczną pracą. Jednak technologia inverterowa jest droższa od technologii ON/OFF. Wiele firm proponuje rozwiązania dla tych, dla których cena może być istotną barierą przy zakupie systemu klimatyzacji. Systemy ON/OFF są znacznie tańsze od Inverterów i rekomendowane są dla tych pomieszczeń, w których przewidywany roczny czas pracy klimatyzacji nie jest długi. Whirlpool oferuje klimatyzatory ON/OFF w zakresach mocy od 2,5 do 7 kW białe - seria Premium (AMD 031, AMD 032, AMD 033 i AMD 034)i srebrne - seria Design (AMC 991, AMC 992, AMC 993, AMC 994), w bardzo atrakcyjnych cenach.
whirlpool-amd-031
whirlpool-amc-991


Whirlpool oferuje nie tylko urządzenia Split ale także Multisplit: podwójne lub potrójne, w których moce chłodnicze jednostek wewnętrznych 9 - 12 kW czynią je idealnymi rozwiązaniami do mieszkań, domów jednorodzinnych i innych pomieszczeń, w których nie jest wymagana znaczna moc chłodnicza. Jako jedna z nielicznych firm na rynku, Whirlpool oferuje oprócz rozwiązań Inverterowych Multisplit, także układy ON/OFF, dzięki czemu może zaproponować wyjątkowo niską cenę, za układy podwójne lub potrójne.
Oferta Whirlpoola urządzeń Multisplit to Inverterowa seria Design, wykończona w kolorze srebrnym i możliwych układach podwójnych o mocy 2,5 + 2,5 kW (AMD 064), 2,5 + 3,5 kW (AMD 065) i układzie potrójnym 2,5 + 2,5 + 3,5 kW (AMD 063). Dla osób poszukujących urządzeń ON/OFF Whirlpool proponuje jednostki srebrne serii Design w układach podwójnych 2,5 + 2,5 kW i 2,5 + 3,5 kW (AMD 060 i AMD 061) oraz jednostki białe serii Premium, także w układach podwójnych o identycznych pramateriach chłodniczych (AMD 036 i AMD 037).

Do góry strony
whirlpool=amc-996
whirlpool-amd-031
whirlpool-amc-991